ЛЬВІВ, УКРАЇНА

Андрій Садовий продає медіахолдинг «куму Путіна» Медведчуку

Міський голова Львова Андрій Садовий продає куму Путіна медіахолдинг, в який входить інформаційний сайт Zaxid.net, телеканал «24» та ТРК «Люкс»

Результат пошуку зображень за запитом "садовий медведчук"

Міський голова Львова Андрій Садовий продає куму Путіна медіахолдинг, в який входить інформаційний сайт Zaxid.net, телеканал «24» та ТРК «Люкс»

Як вдалося дізнатися нашим журналістам, Андрій Садовий після останніх соціологічних досліджень та аналізу підтримки, яку набрав він особисто та представники «Самопомочі», вирішив піти у ва-банк. На майбутніх місцевих виборах Садовий планує заручитися фінансовою та інформаційною підтримкою Віктора Медведчука, який за останній рік активно скуповує в Україні найбільші телеканали. Відвертий українофоб Медведчук погодився на співпрацю, за умови, що Садовий продає йому свої медіаактиви за 55 мільйонів доларів. Міський голова Львова, водночас, не бачить іншого шляху, як перемогти на майбутніх виборах міського голова, без необмеженої фінансової допомоги скандального олігарха.
До співпраці політиків ще й підштовхнула неочікувано висока підтримка партії Медведчука на Львівщині на виборах до парламенту. Тож, завдяки угоді Медведчук пропагуватиме через ЗМІ Садового на Львівщину сепаратистські настрої – це один з варіантів розколу України за російським сценарієм. Очікується, що впродовж серпня сторони повинні погодити усі деталі щодо продажу медіахолдингу.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s